title=

Aktualności

Deski Surfskate – złap miejskie fale!

Złapałeś bakcyla i chcesz rozwijać swoją surfingową pasję, ale na co dzień nie masz dostępu do morza lub oceanu? Na ratunek miłośnikom tego sportu wodnego przychodzi Surfskate.

Jak dobrać finy do deski surfingowej, czyli poradnik po zagmatwanym świecie finów FCS i Futures.

Dobór finów może mieć znaczący wpływ na wrażenia, jakie będą nam towarzyszyć podczas surfowania. W tym artykule spróbuję wam przybliżyć czym się kierować podczas zakupu nowego zestawu finów.

Gdzie i kiedy można surfować w Polsce?

Prawdopodobnie mało komu przyjdzie do głowy Polska na myśl o najlepszych miejscach do surfingu w Europie. Mimo tego, że warunki do uprawiania surfingu w Polsce nie należą do wybitnych to nasze wybrzeże Bałtyku oferuje bardzo dobre realia do stawiania pierwszych kroków na desce.

Podstawy surfingu – zasady surfingowej etykiety i bezpieczeństwo

Surfingowa etykieta to najważniejsza rzecz, jakiej należy się nauczyć przed postawieniem pierwszych kroków w surfingu. Właściwy kodeks postępowania, który ma na celu zapewnienie wszystkim bezpieczeństwa i braku spiny na wodzie.

Deski surfingowe Softech 2020 w Paliki Surf

Z radością pragniemy Was poinformować, iż w roku 2020 kontynuujemy współpracę z firmą Softech Surfboards! W naszej szkole dostaniecie ponad 20 desek różnych modeli tego topowego producenta softboardów 🙂