windfinder chałupy

Windfinder Chałupy

Prognoza pogody windfinder w Chałupach 3

Zanim wybierzecie się na upragniony kurs surfingu nad Bałtykiem, warto sprawdzić aktualną prognozę pogody. W celu ułatwienia Wam planowania przyjazdu na najlepszy warun zebraliśmy w jednym miejscu najpopularniejsze strony z prognozą pogody dla surferów. Pomimo powszechnie krążącej opinii o zmienności pogody na Półwyspie Helskim każdy wprawiony żeglarz i surfer korzysta z wymienionych źródeł meteorologicznych:

Windfinder

Windfinder jest to drugi po windguru najpopularniejszy portal zagraniczny z prognozą dla surferów, windsurferów, kitesurferów i żeglarzy. Układ danych i ich czytanie jest bardzo podobne jak w windguru. To co wyróżnia windfinder na tle konkurencji to zebrane w jednym miejscu statystyki wiatrowe, kamerki ze spotów na całym świecie, statystyki wiatrowe i świetna aplikacja mobilna.

Magic Sea Weed

Magic Sea Weed to najstarsza, najpopularniejsza i najbardziej szczegółowa prognoza dla surferów w internecie. MSW obejmuje prawie 3000 plaż w 180 krajach.

Windguru

Najpopularniejszym aktualnie portalem z prognozą pogody dla surferów jest windguru. Przejrzysty design zapewnia czytelne i szybkie czytanie prognozy pogody . Prognozy zebrane na tym portalu są oparte o modele geograficzne w różnych rozdzielczościach i dostępne dla każdego miejsca na Ziemi! Prognozy są przedstawiane w tabelkach, ukazujących jak prognoza rozwija się w konkretnej lokalizacji w miarę upływu czasu. Poza prędkością wiatru i jego kierunku, tabele pokazują również temperatury, opad, zachmurzenie i falowanie. Bez wątpienia nawet początkujący surfer da sobie radę z czytaniem zebranych tutaj danych.

ICM

ICM to prognozy przygotowane przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego. Na prognozy przygotowane przez Uniwersytet Warszawski najłatwiej trafić przez prostą do zapamiętania domenę: www.meteo.pl Prognozy ICM niestety nie są podane w tak przejrzystej formie jak Windguru czy Windfinder i wymagają odrobiny wprawy w czytaniu meteogramów. Nie mniej jednak prognozy ICM umożliwiają najdokładniejszy odczyt spośród wymienionych.

Prognoza pogody ICM dla Chałup.

Windy

Windy.com to bardzo efektowna wizualnie prognoza pogody. Wszystko to za sprawą dynamicznej mapy, na której pokazują się linie wiatru w czasie rzeczywistym.

JAKA JEST SPRAWDZALNOŚĆ PROGNOZY WINDFINDER CHAŁUPY ?

Niestety żadna prognoza nie gwarantuje 100% sprawdzalności. Planując urlop najlepiej bazować na uśrednionych danych z ICM i Windfinder dla podanych wyżej lokalizacji. Jeśli macie wątpliwości co do prognozy: windfinder chałupy lub windfinder hel, przedzwońcie do nas, a pomożemy Wam w weryfikacji wiatru dla konkretnego terminu. Prognozę sprawdzamy cały czas i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi portalami :).