Szkoła-Surfingu

SZKOŁA SURFINGU

Paliki Surf - szkoła surfingu na Kempingu Chałupy 3

Szkoła surfingu Paliki Surf to oferta szkoleń surfingowych na każdym poziomie zaawansowania. Z nami nie tylko rozpoczniesz swoją przygodę z surfingiem ale też udoskonalisz technikę. Niezależnie w jakim jesteś wieku i jakie posiadasz predyspozycje fizyczne, jesteśmy po to by sprostać Twoim wymaganiom. Od kilku lat skutecznie zarażamy naszą pasją jaką jest surfing na Bałtyku.

Do szkoleń wykorzystujemy najnowsze modele desek surfingowych absolutnego lidera w produkcji desek typu soft – Softech Surfboards. Wiele rozmiarów desek, pozwala dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego kursanta bez względu na jego wagę i poziom umiejętności. Na wyposażeniu bazy posiadamy również bardzo ciepłe pianki i akcesoria neoprenowe firm Rip Curl oraz C-Skins, które zapewnią komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni lata.

Baza na Półwyspie Helskim funkcjonuje od 28 Kwietnia do 20 Września.

NAJWYŻSZY STANDARD

W trosce o Wasze bezpieczeństwo i efektywną naukę

Bezpieczeństwo jest dla nas sprawą priorytetową! Podczas zajęć jesteście pod opieką doświadczonego instruktora wyposażonego w telefon alarmowy oraz deskę ratunkową. Żeby zajęcia przebiegały możliwie najbezpieczniej wszyscy kursanci są ubrani w koszulki o jaskrawych kolorach ułatwiających rozpoznanie na wodzie. Szkolenia odbywają się tylko kiedy warunki są optymalne dla poziomu zaawansowania grupy szkoleniowej. Nauka przy zbyt dużych falach jest nieefektywna, a co najważniejsze niebezpieczna!

Umawiając się na zajęcia chcemy być fair wobec naszych kursantów, dlatego zawsze dopasowujemy najlepszą ofertę w zależności od prognozy z falami. Standardem nauczania jest szkolenie w maksymalnie 6-osobowych grupach lub indywidualnie. Do zajęć wykorzystujemy deski typu soft o miękkiej powierzchni i elastycznych finach minimalizujących zagrożenie podczas zderzenia z deską. Za Wasz komfort termiczny w nawet najchłodniejsze dni odpowiadają bardzo ciepłe pianki i akcesoria neoprenowe. Pomimo ocieplenia klimatu pływanie na surfingu bez pianki w Bałtyku będzie jeszcze długo nie możliwe 😉

Nauka surfingu to doskonała propozycja dla dzieci i młodszej młodzieży. Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne nawet dla 8 latków. Podczas nauki najmłodszych adeptów najważniejsze jest, aby nauka przebiegała przez zabawę i nie na siłę. Budujące zajęcia dla dzieci z racji ich wagi można prowadzić nawet przy minimalnym zafalowaniu morza, a szkolenie surfingowe połączyć z rodzinnym wyjściem na plażę.

ZAANGAŻOWANA KADRA

Zaangażowana i odpowiedzialna kadra szkoleniowa

Paliki Surf to szkoła surfingu w Chałupach skupiająca wokół siebie pasjonatów surfingu, aspirujących zawodników i instruktorów. Każdemu uczestnikowi naszych zajęć staramy się udzielać maksymalnie dużo uwagi i zaangażowania. Doceniamy to, że wybraliście akurat naszą szkołę i robimy wszystko co w naszej mocy, żeby nauczyć Was surfingu najlepiej jak umiemy. Wyróżnikiem naszej szkoły jest bardzo duża elastyczność w organizacji grafiku i bycie 100% fair podczas umawiania się na lekcje. Nasza filozofia opiera się na serdecznych i przyjacielskich relacjach między kadrą szkoleniową, a kursantami. Znaczna część naszej obecnej kadry i osób zaangażowanych w kształtowanie Paliki Surf to osoby, które z nami stawiały swoje pierwsze kroki na surfingu!

ALL INCLUSIVE

Nauka Surfingu w Paliki Surf to brak haczyków i ukrytych opłat

OPIEKA INSTRUKTORA

Przez cały czas trwania kursu będziesz pod opieką instruktora surfingu. Nasza kadra składa się z pasjonatów surfingu, którzy z zaangażowaniem i wysoką kulturą osobistą wprowadzą się w tajniki surfowania na falach.

NAJNOWSZY SPRZĘT SURFINGOWY

Dobry i dobrze dobrany sprzęt jest gwarancją bezpiecznej i efektywnej nauki surfingu. Podczas szkoleń wykorzystujemy najnowszy i sprawdzone deski renomowanej marki Softech. Do Waszej dyspozycji posiadamy deski od najmniejszych do największych rozmiarów, które umożliwią Wam naukę w niemal każdych warunkach.

UBEZPIECZENIE NNW

W trakcie kursu jesteście objęci ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.

KEMPING CHAŁUPY 3

Ośrodek w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z najlepszych spotów surfingowych w Polsce

Paliki Surf znajduje się na Kempingu Chałupy 3 położonym na Półwyspie Helskim. Jest to nowoczesny Kemping, na którym znajduje się rozbudowana infrastruktura oraz bardzo popularna restauracja – Surf Tawerna. Kemping posiada własną linię brzegową, a od przeciwnej strony otoczony jest sosnowym lasem. Chałupy 3 to pierwszorzędne miejsce na Półwyspie Helskim cieszące się w sezonie letnim ogromnym zainteresowaniem. W odróżnieniu od dużych Kempingów w okolicach Chałup gwarantuje kameralną i rodzinną atmosferę.

Dla osób zainteresowanych skorzystaniem z oferty noclegowej istnieje możliwość wynajmu przyczep kempingowych oraz licznych domków holenderskich. Jednym z niewątpliwie największych atutów naszego Kempingu jest najbezpieczniejszy akwen do uprawiania Kitesurfingu na odcinku Chałup.