Wynajem Przyczep Chałupy 3

Chałupy 3

Camping Chałupy 3 to nowoczesny ośrodek na Półwyspie Helskim. Położony jest na trzecim kilometrze drogi na Hel, pomiędzy „Kaprem„ i „Solarem„.  Trafić tutaj jest bardzo łatwo, gdyż przez Półwysep prowadzi tylko jedna droga. Kierując się w stronę Helu należy wypatrywać po prawej stronie dużego baneru wjazdowego z nazwą pola. Ośrodek funkcjonuje od początku lat 90-tych.  Dzięki polityce właścicieli zyskał renomę miejsca prestiżowego i bardzo chętnie odwiedzanego w trakcie sezonu wakacyjnego.

NOWOCZESNY OŚRODEK NAD MORZEM

Infrastruktura na Campingu jest bardzo rozbudowana oraz nowoczesna. Śmiało można określić to miejsce jako jeden z najlepszych ośrodków wczasowych w Europie. Znajdziemy tutaj popularną restaurację – Surf Tawerna, schludne sanitariaty, sklep spożywczy, bar, molo oraz brukowane drogi. Ponadto na Campingu znajduje się kilka szkół sportów wodnych oraz trzy surf shopy.  Kemping posiada własną linię brzegową, a od przeciwnej strony otoczony jest sosnowym lasem.

Popularna „Trójka„ to pierwszorzędne miejsce na Półwyspie Helskim cieszące się w sezonie letnim ogromnym zainteresowaniem. W odróżnieniu od dużych Kempingów w okolicach Chałup gwarantuje kameralną i rodzinną atmosferę. Dla osób zainteresowanych skorzystaniem z oferty noclegowej istnieje możliwość wynajmu przyczep kempingowych oraz licznych domków holenderskich. Z racji na duże zainteresowanie noclegiem warto rezerwować miejsca z wyprzedzeniem! Jeśli potrzebujecie pomocy w znalezieniu noclegu na terenie Kempingu dajcie znać, a na pewno pomożemy!

SURFING NA CAMPINGU CHAŁUPY 3

Kasper Czernik – Paliki Surf Team podczas Polish Surfing Challenge 2019

Jednym z niewątpliwie największych atutów naszego Kempingu jest bezpośrednie sąsiedztwo z pierwszorzędnym spotem surfingowych w Polsce. Słynny spot Chałupy 10 znajduje się zaledwie 5 minut drogi od naszej bazy.  Przy północnym swellu spotkamy tutaj trenujących czołowych zawodników.

SURF TAWERNA

Surf Tawerna to jedna z najpopularniejszych restauracji na Półwyspie Helskim. Goście cenią sobie ją za smaczne jedzenie oraz wyjątkowy taras z widokiem na Zatokę Pucką. Jest to jedna z nielicznych restauracji w okolicy, która funkcjonuje przez cały rok.

Po więcej informacji odnośnie działalności Campingu Chałupy 3 odsyłamy na stronę internetową ośrodka: www.chalupy3.pl

Para spacerujących surferów Kontakt Paliki Surf
KontaktBaza letnia na Półwyspie Helskim
ul. Starowiejska, Kemping Chałupy 3
84-120 Władysławowo
Dane kontaktowe
info@palikisurf.pl