Kemping-Chałupy-3

Chałupy 3

Camping Chałupy 3 to nowoczesny ośrodek na Półwyspie Helskim. Położony jest na trzecim kilometrze drogi na Hel, pomiędzy „Kaprem„ i „Solarem„.  Trafić tutaj jest bardzo łatwo, gdyż przez Półwysep prowadzi tylko jedna droga. Kierując się w stronę Helu należy wypatrywać po prawej stronie dużego baneru wjazdowego z nazwą pola. Ośrodek funkcjonuje od początku lat 90-tych.  Dzięki polityce właścicieli zyskał renomę miejsca prestiżowego i bardzo chętnie odwiedzanego w trakcie sezonu wakacyjnego.

NOWOCZESNY OŚRODEK NAD MORZEM

SURFING NA CAMPINGU CHAŁUPY 3

Kadra Paliki Surf podczas zawodów Softech Open 2020 gdzie zgarnęliśmy 2,3 i 4 miejsce!

Jednym z niewątpliwie największych atutów naszego Kempingu jest bezpośrednie sąsiedztwo z pierwszorzędnym spotem surfingowych w Polsce. Słynny spot Chałupy 10 znajduje się zaledwie 5 minut drogi od naszej bazy.  Przy północnym swellu spotkamy tutaj trenujących czołowych zawodników.

SURF TAWERNA

Surf Tawerna to jedna z najpopularniejszych restauracji na Półwyspie Helskim. Goście cenią sobie ją za smaczne jedzenie oraz wyjątkowy taras z widokiem na Zatokę Pucką. Jest to jedna z nielicznych restauracji w okolicy, która funkcjonuje przez cały rok.

Po więcej informacji odnośnie działalności Campingu Chałupy 3 odsyłamy na stronę internetową ośrodka: www.chalupy3.pl