Widok na Kemping Chałupy 3 z lotu ptaka od strony Zatoki

Noclegi w Chałupach

Popularne noclegi na Kempingu Chałupy 3 i w mieście Chałupy

W celu ułatwienia Wam poszukiwania noclegu na czas trwania kursu kitesurfingu zebraliśmy najpopularniejsze opcje noclegowe na jednej stronie. Znajdziecie tutaj zarówno noclegi na Kempingu Chałupy 3 oraz w okolicznych miejscowościach – Chałupy oraz Władysławowo. Kemping Chałupy 3 znajduje się w równej odległości od obu miast i wynosi ona zaledwie 3 km. Półwysep Helski to bardzo popularny kierunek wakacyjnych podróżny dlatego zachęcamy do rezerwowania noclegów z dużym wyprzedzeniem. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się Kempingi na Półwyspie Helskim z naszym na czele. Podczas poszukiwania noclegu w Chałupach przydatne są popularne wyszukiwarki jak: booking.com, airbnb.com oraz nocowanie.pl 

Noclegi na Kempingu Chałupy 3

Przyczepy Kempingowe oraz Domki Holenderskie

Kemping Chałupy 3 to nowoczesny ośrodek na Półwyspie Helskim. Posiada on własną linię brzegową od strony Zatoki Puckiej, a od strony północnej otoczony jest sosnowym lasem. Na Chałupach 3 można wynająć domki holenderskie, letnie domki o wysokim standardzie w pierwszej linii brzegowej oraz przyczepy kempingowe. W trakcie sezonu letniego Chałupy 3 cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem dlatego radzimy o rezerwowanie domków z wyprzedzeniem. Warto mieć na uwadze, że w okresie około wakacyjnym koszt najmu spada o połowę. Bardzo atrakcyjne ceny wynajmu domków w Chałupach dotyczą Maja, Czerwca i Września.

Lista noclegów

DOMKI HOLENDERSKIE – www.chalupy3.pl
DOMKI – www.domkiwchalupach.pl
PRZYCZEPY KEMPINGOWE – www.visithel.pl

Na hasło kamerki otrzymasz 10% rabatu na naszą całą ofertę: kursy kitesurfinguwakeboardingsurfing oraz transfery na Mewią Rewę.

Noclegi w miejscowości Chałupy

Hotele oraz kwatery w miejscowości Chałupy

Chałupy to niewielka miejscowość położona na początku Półwyspu Helskiego. Znajduje się tutaj pierwsza stacja kolejowa na Półwyspie Helskim. Kemping Chałupy 3 jest oddalony od miejscowości o 3 km. Oba ośrodki połączone są drogą rowerową oraz trasą spacerową prowadzącą przez sosnowy las. Jeśli wybierzecie nocleg w Chałupach możecie spokojnie się do nas dostać pieszo, rowerem lub za pomocą samochodu. We wsi znajdują się liczne kwatery, pensjonaty oraz Hotele.

Noclegi we Władysławowie

Hotele oraz kwatery w miejscowości Władysławowo

Władysławowo znajduje się u nasady Półwyspu Helskiego. Miejscowość oferuje największą bazę noclegową w regionie. Władysławowo to podobno najpopularniejszy kurort nadmorski w Polsce, słynne zdjęcia z plaży wypełnionej po brzegi parawanami i parasolami są tego najlepszym dowodem. Zdecydowanie odradzamy szukania noclegu w centrum w miasta gdyż pobyt tam w trakcie wakacji jest daleki od wypoczynku. Popularny “Władek” w sezonie wakacyjnym jest wypełniony po brzegi budkami z kebabem i straganami z chińszczyzną. Na obrzeżach miasta znajduje się kilka ciekawych opcji noclegowych jak n.p. “Rosevia Resort”.