fbpx
Surfer płynie na fali podczas słonecznego dnia

Voucher na Kurs Surfingu

Podaruj bliskiej osobie sportową przygodę!

napis podaruj przygodę

Spraw sobie lub bliskiej osobie oryginalny prezent kupując Voucher na kurs surfingu w szkole Paliki Surf! Dokonując płatności online otrzymasz 10% rabatu na naszą ofertę kursów. Voucher na kurs wystawiamy na ozdobnym papierze i wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres. Dla 100% pewności, że zdążysz z prezentem na czas jeszcze tego samego dnia otrzymasz od nas Voucher w formie elektronicznej. W sekcji poniżej znajdziesz kilka propozycji Voucherów prezentowych, które cieszyły się w ostatnich latach największym zainteresowaniem. Przygotowaliśmy też dwa warianty cenowe – podstawowy  i rozszerzony.

napis podaruj przygodę

Kupując Voucher nie musisz się martwić o sprawy organizacyjne! Obdarowana osoba ma aż dwa lata na to aby umówić się z nami na kurs surfingu w odpowiednim dla niej terminie! Potrzebujesz porady w doborze Vouchera ? Napisz do nas na czacie lub przedzwoń! Pomożemy dobrać odpowiedni kurs kitesurfingu i wariant :).

Wybierz Voucher Prezentowy

Z rozwijanej listy wybierzesz odpowiednią propozycję prezentu

JAK KUPIĆ VOUCHER

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ
WYBIERZ ODPOWIEDNI VOUCHER
KUP ONLINE PONIŻEJ

Od momentu zakupu Voucher jest ważny przez 2 lata. Obdarowane osoby mają pełną swobodę w wyborze dogodnego dla nich terminu!

Cennik i rezerwacja
Voucher otrzymasz drogą elektroniczną i pocztową. 100% pewności, że zdąży na czas!

Voucher prezentowy
Podstawowy
Rozszerzony
Kurs Surfingu dla 1 osoby
 • 3h
390,00  350,00 
 • 6h
660,00  595,00 
Kurs Surfingu dla dwojga
 • 2 x 3h
780,00  700,00 
 • 2 x 6h
1 320,00  1 190,00 
Kurs Surfingu dla dziecka
 • 3h
390,00  350,00 
 • 6h
660,00  595,00 
Kurs Surfingu dla 1 osoby
Podstawowy
Rozszerzony
 • 3h
390,00  350,00 
 • 6h
660,00  595,00 
Kurs Surfingu dla dwojga
Podstawowy
Rozszerzony
 • 2 x 3h
780,00  700,00 
 • 2 x 6h
1 320,00  1 190,00 
Kurs Surfingu dla dziecka
Podstawowy
Rozszerzony
 • 3h
390,00  350,00 
 • 6h
660,00  595,00 
ALL INCLUSIVE

Nauka Surfingu w Paliki Surf to brak haczyków i ukrytych opłat

OPIEKA INSTRUKTORA

Przez cały czas trwania kursu będziesz pod opieką instruktora surfingu. Nasza kadra składa się z pasjonatów surfingu, którzy z zaangażowaniem i wysoką kulturą osobistą wprowadzą się w tajniki surfowania na falach.

NAJNOWSZY SPRZĘT SURFINGOWY

Dobry i dobrze dobrany sprzęt jest gwarancją bezpiecznej i efektywnej nauki surfingu. Podczas szkoleń wykorzystujemy najnowszy i sprawdzone deski renomowanej marki Softech. Do Waszej dyspozycji posiadamy deski od najmniejszych do największych rozmiarów, które umożliwią Wam naukę w niemal każdych warunkach.

PIANKA I AKCESORIA W CENIE

Podczas kursu zapewniamy Wam wszystko co niezbędne by komfortowo spędzić w wodzie nawet kilka godzin. Dzięki piankom i akcesoriom neoprenowym będziecie odczuwali komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni sezonu.

UBEZPIECZENIE NNW

W trakcie kursu jesteście objęci ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

W ciągu 1 dnia szkoleniowego realizujemy od 2 do 4 godzin ( 2 wejścia po 2 godziny) zajęć. Taki przedział czasowy gwarantuje najlepszy progres. Jesteśmy bardzo elastyczni pod dyspozycyjność kursantów i na zajęcia umawiamy się dzień wcześniej.

W cenę kursu wliczone jest ubezpieczenie, opieka instruktora oraz cały niezbędny osprzęt potrzebny do rozpoczęcia zajęć.

Spokojnie możesz zgłosić się samemu! Prawie zawsze mamy możliwość stworzenie odpowiedniej grupy z pośród osób, które są zapisane u nas na kursie :).

Kitesurfing sam w sobie jest zaliczany do sportów ekstremalnych, jednak jeżeli uprawiany jest w bezpiecznych warunkach i pod okiem doświadczonego instruktora spokojnie można go zaliczyć do jednej z bezpieczniejszych dyscyplin. Szkolimy na najbezpieczniejszym spocie w Europie, dodatkowo nasza lokalizacja charakteryzuje się duża ilością miejsca na wodzie. Instruktorzy  z kursantami wychodzą na przestrzeń wolną od windsurferów oraz osób samodzielnie pływających. To pozwala uczącym w pełni skupić się na wykonywanych zadaniach.

Para spacerujących surferów Kontakt Paliki Surf
KontaktBaza letnia na Półwyspie Helskim
ul. Starowiejska, Kemping Chałupy 3
84-120 Władysławowo
Dane kontaktowe
info@palikisurf.pl
Have no product in the cart!
0