Paliki-Camp!

PALIKI CAMP

Surfingowy blok szkolniowy dla młodzieży

Paliki Camp to inicjatywa, dzięki której Twoje dziecko pod okiem doświadczonego instruktora pozna świat surfingu.

Surfing to coraz dynamiczniej rozwijająca się w Polsce dyscyplina sportowa. Wbrew pozorom na Bałtyku mamy bardzo dobre warunki do nauki surfingu, zwłaszcza jeśli chodzi o pierwszą styczność z najstarszym sportem wodnym. Naukę surfingu prowadzimy na plaży od strony morza, która znajduje się zaledwie 5 minut drogi od naszej bazy Paliki Surf. Na spocie „Chałupy 10” panują jedne z najlepszych warunków w Polsce do rozpoczęcia przygody z surfowaniem. W trakcie sezonu letniego temperatura wody jest wystarczająca, aby spędzić w niej nawet kilka godzin. O komfort termiczny dzieci zadbają ciepłe pianki, w które wyposażamy wszystkich uczestników zajęć.

Program zajęć

Ramy czasowe i zakres szkolenia

Podczas Paliki Surf Camp nauczymy Twoje dziecko między innymi następujących zagadnień związanych z surfingiem:

* Zasad związanych z kontrolą deski
* Technik paddlowania
* Techniki Push-on
* Etykiety surfingowej
* Komunikacji na wodzie
* Rozpoznawania warunków i fali
* Technik wstawania

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty na kempingu Chałupy 3. Czas trwania zajęć to 3 godziny, spotykamy się o 10:00, a kończymy o 13:00. Zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat.

Niezbędnik uczestnika

Niezbędnik uczestnika PALIKI CAMP:

  • ręczniki i strój kompielowy
  • zestaw ubrań na przebranie
  • krem z filtrem
  • nakrycie głowy
  • woda i przekąska, które pozwolą odzyskać siły po sesji SURF 🙂

To wszystko sprawi, że złapanie pierwszej fali będzie tylko formalnością.

Nasz Team

Poznajcie instruktorów odpowiedzialnych za szkolenia

Magda Moszko

Magda Moszko

Lekcje surfingu podczas Paliki Camp poprowadzi Magda Moszko, head instruktor Paliki Surf.
Doświadczenie zdobywała pływając na najlepszych spotach na całym świecie, m.in. na Bali, w Kalifornii, na Wyspach Kanaryjskich. Przez ostatnie 5 lat mieszkała w Australii i tam poszerzała swoje doświadczenie zajmując się zawodowo szkoleniami surfingowymi i doskonaląc pływanie na kultowym spocie WSL Snapper Rocks.

Gwarantujemy, że już po pierwszych zajęciach Twoje dziecko złapie zajawkę.

Karolina Dukiel

Karolina Dukiel

Karolina Dukiel – wychowawca kolonijny i kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży, instruktorka kitesurfingu i pływania. Doświadczenie pracy z młodzieżą zdobywała podczas wieloletniej działalności w ZHP i innych organizacjach pozarządowych. Podczas swoich licznych podróży pracowała z dziećmi na Filipinach, w Hiszpanii, Meksyku czy na letnich obozach w USA, jako instruktorka SUP, ratownik wodny, instruktor canoeing.

,

Udział w PALIKI CAMP to nie tylko świetna zabawa dla najmłodszych, ale również chwila relaksu i czas tylko dla Ciebie. Nawet jeśli planujesz opuścić kemping, możesz być pewny, że Twoje dziecko zostaje pod opieką profesjonalnej kadry instruktorów oraz doświadczonych wychowawców kolonijnych.