Paliki-Camp!

PALIKI CAMP

Surfingowy blok szkolniowy dla młodzieży

Paliki Camp to inicjatywa, dzięki której Twoje dziecko pod okiem doświadczonego instruktora pozna świat surfingu.

Surfing to coraz dynamiczniej rozwijająca się w Polsce dyscyplina sportowa. Wbrew pozorom na Bałtyku mamy bardzo dobre warunki do nauki surfingu, zwłaszcza jeśli chodzi o pierwszą styczność z najstarszym sportem wodnym. Naukę surfingu prowadzimy na plaży od strony morza, która znajduje się zaledwie 5 minut drogi od naszej bazy Paliki Surf. Na spocie „Chałupy 10” panują jedne z najlepszych warunków w Polsce do rozpoczęcia przygody z surfowaniem. W trakcie sezonu letniego temperatura wody jest wystarczająca, aby spędzić w niej nawet kilka godzin. O komfort termiczny dzieci zadbają ciepłe pianki, w które wyposażamy wszystkich uczestników zajęć.

Program zajęć

Ramy czasowe i zakres szkolenia

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek na kempingu Chałupy 3. Czas trwania zajęć to 5 godzin, spotykamy się o 10:00, a kończymy o 15:00. Zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat.

Podczas Paliki Surf Camp nauczymy Twoje dziecko między innymi następujących zagadnień związanych z surfingiem:

* Zasad związanych z kontrolą deski
* Technik paddlowania
* Techniki Push-on
* Etykiety surfingowej
* Komunikacji na wodzie
* Rozpoznawania warunków i fali
* Technik wstawania

To wszystko sprawi, że złapanie pierwszej fali będzie tylko formalnością.

Nasz Team

Poznajcie instruktorów odpowiedzialnych za szkolenia

Magda Moszko

Magda Moszko

Lekcje surfingu podczas Paliki Camp poprowadzi Magda Moszko, head instruktor Paliki Surf.
Doświadczenie zdobywała pływając na najlepszych spotach na całym świecie, m.in. na Bali, w Kalifornii, na Wyspach Kanaryjskich. Przez ostatnie 5 lat mieszkała w Australii i tam poszerzała swoje doświadczenie zajmując się zawodowo szkoleniami surfingowymi i doskonaląc pływanie na kultowym spocie WSL Snapper Rocks.

Gwarantujemy, że już po pierwszych zajęciach Twoje dziecko złapie zajawkę.

Karolina Dukiel

Karolina Dukiel

Karolina Dukiel – wychowawca kolonijny i kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży, instruktorka kitesurfingu i pływania. Doświadczenie pracy z młodzieżą zdobywała podczas wieloletniej działalności w ZHP i innych organizacjach pozarządowych. Podczas swoich licznych podróży pracowała z dziećmi na Filipinach, w Hiszpanii, Meksyku czy na letnich obozach w USA, jako instruktorka SUP, ratownik wodny, instruktor canoeing.

,

DODATKOWE ATRAKCJE

Paliki Camp to nie tylko Surfing!

Po lekcjach surfingu, na Twoje dziecko będą czekać dalsze przygody. W zależności od warunków pogodowych organizujemy aktywności takie jak:

SUP

Wyprawy po Zatoce Puckiej na SUP-ach

Wyprawy po Zatoce Puckiej na SUPach, czyli deskach o dużej wyporności. Sztuka polega na utrzymywaniu równowagi na desce i przemieszczaniu się za pomocą wiosła. Jeśli oczekujesz aktywnej formy relaksu to nie znajdziesz niż wspanialszego niż chill na SUPie, który zupełnie nie wymaga wiatru i fal. Jest to świetny sposób na ćwiczenie balansu, koordynacji ruchowej, ale przede wszystkim mnóstwo zabawy.
,
,

wake-oferta-event

Rejs motorówką

Rejs motorówką, który na pewno nie będzie nudny. Dodatkowe emocje zapewni przejażdżka na dmuchanym pontonie. Poza samym pływaniem, możliwe będzie również sprawdzenie swoich sił w wakeboardingu.

Wakeboard to dyscyplina polegająca na pływaniu na desce (wyglądem zbliżonej do tej kite’owej) za wyciągiem, skuterem bądź motorówką. Wakeboarding wywodzi się od nart wodnych, jednak łączy w sobie trzy inne dyscypliny sportowe – snowboarding, kitesurfing oraz surfing. Nasza kadra szkoleniowa zadba aby nauka wakeboardingu była łatwa i bezpieczna dla każdego uczestnika Paliki Camp.

rowery

Odkrywanie tajemnic Półwyspu Helskiego na rowerach

Odkrywanie tajemnic Półwyspu Helskiego na rowerach, czyli tematyczne wycieczki rowerowe połączone z grami terenowymi.

Półwysep Helski to jeden z najbardziej znanych i urokliwych szlaków rowerowych. Do wyboru mamy, aż 35 km drogi rowerowej lub ścieżki leśnej. Podczas podróży stale towarzyszy nam widok na zatokę i las. Idealny dodatek do aktywności na wodzie.

Udział w PALIKI CAMP to nie tylko świetna zabawa dla najmłodszych, ale również chwila relaksu i czas tylko dla Ciebie. Nawet jeśli planujesz opuścić kemping, możesz być pewny, że Twoje dziecko zostaje pod opieką profesjonalnej kadry instruktorów oraz doświadczonych wychowawców kolonijnych.

Cennik i rezerwacja

Rezerwacji można dokonać za pomocą formularza kontaktowego na samym dole strony, dokonując zakupu z góry za pomocą koszyka poniżej lub telefonicznie

Rodzaj Kursu
1 Dzień
3 Dni
Paliki Camp
 • 5 godzin zajęć
400,00 
 • 3 x 5 godzin zajęć
1 100,00 
Paliki Camp
1 Dzień
3 Dni
 • 5 godzin zajęć
400,00 
 • 3 x 5 godzin zajęć
1 100,00 

W cenie zapewniamy:

 • zajęcia z instruktorem SURF & WAKE
 • opiekę wykwalifikowanej kadry
 • cały sprzęt surfingowy – deska, pianka
 • deska SUP i kamizelka asekuracyjna
 • transfery motorówką | wakeboard | ponton, kamizelka asekuracyjna, kask
 • rower i kask

Niezbędnik uczestnika PALIKI CAMP:

 • ręczniki i strój kompielowy
 • zestaw ubrań na przebranie
 • krem z filtrem
 • nakrycie głowy
 • woda i przekąska, które pozwolą odzyskać siły po sesji SURF 🙂
Formularz-Kontaktowy Formularz-Kontaktowy-mobile
KontaktBaza letnia na Półwyspie Helskim
ul. Starowiejska, Kemping Chałupy 3
84-120 Władysławowo
Dane kontaktowe
info@palikisurf.pl